Лінійка пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

03.03.2017 18:19

20 лютого 2017 року у Червоненській ЗОШ І –ІІІ ступенів  відбулася лінійка пам’яті  до Дня Героїв Небесної Сотні.

Метою заходу  було виховувати в учнів почуття патріотизму ,любові до рідного краю, національної гордості; спонукати учнів до усвідомлення ними  необхідності бути корисними  своїй державі, ушанувати пам’ять Героїв  Небесної Сотні; розвивати логічне мислення, уміння виразного читання віршів.

Епіграфом заходу були слова  із Святого письма: « Немає більше від тієї любові, як хто душу  свою покладе  за друзів своїх».

Саме   про  таких друзів  учні школи читали вірші  , розповідали про життєві шляхи декого з них. Під  час свята учні ще раз пригадали , як виникла така сумна пам’ятна дата в історичному календарі України. Вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

24 лютого  2017 року у нашій школі відбувся вечір читання  поезії  на патріотичну тематику. Учні 5-11 класів  читали віршу  як відомих поетів , так і сучасних авторів.