Козацькі забави

21.10.2014 18:06

"Козацькі забави" у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст.

14 жовтня християни святкують  Покров Пресвятої Богородиці, а також -   День українського козацтва й захисника України.

Свято козацьких ігор  і культури відбулося й у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ст. Святкування проходило у три етапи: спочатку вчитель історії  Михалейко С.М. розповіла історію виникнення козацтва, потім було проведено обряд посвяти п’ятикласників у козачата (класний керівник   Захарчук Л.І.), і лише після цього відбулись спортивні змагання між учнями 6-7 та 8-9 класів (учитель фізкультури Волошин В.В.). Продемонструвавши свою витривалість і кмітливість, учасники змагань відновлювали втрачені сили так само, як і колись на Січі:  куштували борщ, куліш, вареники й пампушки.

Закінчилось свято виконанням Державного Гімну України  й нагородженням переможців:

3 місце – чота ім. В. Кука (8 клас), кіш «Червона калина» (7 клас);

2 місце – кіш «Повстанці» (6 клас);

1 місце – кіш ім. Б. Хмельницького (9 клас).

Кращим лучником школи визнано Руду Валерію, ученицю 9 класу. У номінації «Козацька страва» перемогу отримали  кіш імені П. Сагайдачного (10 – 11класи)  й  кіш імені Б. Хмельницького (9 клас).

Директор школи Гурська С.П. подякувала всім  учасникам «Козацьких забав» й закликала надалі берегти й примножувати традиції українського народу.

Фотогалерея: Козацькі забави

Фотогалерея порожня