Кенгуру-2017

08.12.2017 18:39

Конкурс «Кенгуру» у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів

8 грудня 2017 року відбувся І етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». У ньому взяли участь 18 учнів (2-6 клас) нашої школи.

Основним завданням конкурсу є популяризація математичних знань та ідей, підтримка та розвиток інтелектуальних здібностей учнів, стимулювання мотивації учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу та активізація творчої діяльності вчителів.

Не у всіх дітей вистачає терпіння на довгі обміркування та виклади. Тому велика кількість задач розрахована на ідею, а її реалізація не вимагає багато часу.

Важливе місце в задачах займають малюнки, які привертають увагу дітей і є наочним помічником при їх розв’язанні. Окремі завдання дозволяють включатися в роботу не тільки дітям, а й їх батькам після проведення конкурсу.