Година пам’яті «Легендарна хорунжі – Олена Степанів – Дашкевич»

17.12.2017 22:07

І сталася на тім світі

Велика новина,

Що в бій ідуть з тяжким крісом

Козак і дівчина.

З метою ознайомити учнів з воєвничим , творчим життєвим шляхом Олени Степанів – Дашкевич; виховувати почуття патріотизму, відданості своїй справі;розвивати почуття відповідальності за свою Батьківщину 13 грудня 2017 року у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено годину пам’яті    « Легендарна хорунжі – Олена Степанів – Дашкевич», присвячену 125 річниці від дня народження  нашої галицької дочки-патріотки О.Дашкевич.

Під час заходу учні почули біографію, дізналися багато цікавих фактів з життя патріота своєї Батьківщини, доктора філософії, піаністки, першої жінки-січового стрільця і просто всебічно розвиненої людини Олени Степанів-Дашкевич.

Школярі декламували вірші , співали патріотичні пісні. У кінці заходу усі присутні  виконали пісню « Молитва за Україну»