Герої не вмирають

11.05.2015 13:50
День Перемоги… Скільки  змісту приховано в цих двох словах.  Закінчення Другої світової війни – неймовірне щастя, адже багато кровопролиття вона принесла , 54 000 000 невинних душ відійшло у вічність.
І це все через примху двох диктаторів Гітлера та Сталіна.
З нагоди відзначення 70-ої річниці від Дня Перемоги над фашистською Німеччиною в нашій школі відбулася урочиста лінійка, яку провели учні 9 класу під керівництвом учителя історії – Михалейко Світлани Миронівни та музкерівника Мурин Л.Є. Важкі слова, трагічні воєнні мелодії, хвилина мовчання… Саме так школа села Червоного вшанувала світлу пам’ять  тих, хто захищав нашу рідну землю від наруги агресора. Поісля закінчення лінійки учням 8 та 9 класів надалося право віднести квіти до меморіалу пам’яті жертв Другої світової війни.
Великою ціною вдалася нам усім ця перемога. На жаль, навіть зараз в XXI ст. Україна переживає страшну, безжальну битву за свою ж територію з колишнім союзником, з північним старшим «братом», а тепер з лютим ворогом – Росією!
Пам’ятаймо, що війна – не найкраще вирішення будь-якої проблеми. Війна – це завжди регрес, це завжди величезний крок назад.

Кухарська Оксана, учениця 10 класу