Геній українського народу!

10.03.2015 21:44
Тарас Григорович Шевченко – видатний український поет, прозаїк, драматург, громадський діяч. Він був палким патріотом і завзятим борцем за свободу рідного народу. Ім’я Тараса відоме в усьому світі. Його вивчає та шанує не одне покоління. Кожного року, у березні, уся Україна згадує Шевченка, його нелегкий життєвий шлях, багату поетичну і малярську спадщину.
У вівторок, 10 березня, уся шкільна родина Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст. зібралася, щоб вшанувати Генія українського народу.
Учні 10  класу під керівництвом Хахули О.Т., учителя української мови та літератури, підготували усний журнал «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля!».
Десятикласники розповіли про найважливіші події біографії Тараса Григоровича, його творче надбання, продекламували уривки з поезій митця. Пролунав вірш Ліни Костенко «Повернення Шевченка». Було продемонстровано світлини з життя Кобзаря.
Шкільний ансамбль виконав пісні на честь  Великого Пророка (музичний керівник Мурин Л.Є.).
Завершилось свято виступом учителя  української мови та літератури Хахули О.Т., яка наголосила, що  настане той день, коли «…врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».
Манчур Марія, учениця 10 класу