Екскурсія у Львів

04.12.2017 21:33

Пізнавальний і незабутній відпочинок у Львові!

2 грудня 2017 року учні Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителів Цуп Н.С., Голови С.О., Ребіш Н.М., Вельган О.Р. провели незабутній відпочинок у Львові.

Львів зустрів нас першим снігом. Ми завітали до ресторації «Гасова лампа», яка празникувала день створення гасової лямпи. У ресторані знаходяться близько 200 гасових ламп, а також копія оригіналу найпершого винаходу. Це одна з найбільших колекцій в Європі. У цей день для дітей проходив майстер-клас з випікання пряників (безкоштовно); в ньому взяли участь і учні нашої школи. Поки випікались пряники, дітей пригостили чаєм із святковим пляцком.

По закінченні майстер-класу, учні з власноруч виготовленими пряниками вирушили на циркове шоу цирку Чінізеллі «СЛОН ТА СИЛЬНІ ЛЮДИ», яке проходило у Львівському державному цирку.

На останок, гуляючи вечірнім Львовом, відвідали відкритий каток. Втомлені, повні емоцій, ми щасливо повернулись додому.

Вчитель географії Цуп Н.С.