Екологічний урок

02.03.2017 22:02

Ми всі господарі природи .

Тож збережемо її вроду!

Основна мета виховання бережливого ставлення до природи та багатств рідного краю: навчити дитину прагнути берегти, охороняти природу, формувати уявлення про правила поведінки в природі, виховувати почуття відповідальності за природу.

З цією метою 01.03.2017 року, до Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали начальник відділу рекреації і туризму національного природнього парку «Північне Поділля» Шишка Михайло Микитович та фахівець з екологічної освіти відділу еколого-освітньої роботи в національному природньому  парку «Північне Поділля» Кудрик Людмила Михайлівна.

Працівники відділу рекреації та туризму розповіли школярам про діяльність НПП «Північне Поділля», як природоохоронної структури, спрямованої на збереження природного довкілля північно-західного пограниччя Подільської височини , про туристичні маршрути, які функціонують на територіях НПП «Північне Поділля».

Школярі мали нагоду переглянути ряд презентацій про цікаві природні, геологічні  та культурні об’єкти,а саме: «Рекреаційно-туристичний потенціал національного природнього парку «Північне Поділля», «Перші посмішки весни».

Фахівці НПП «Північне Поділля» провели для учнів 1-4 класів майстер-клас із виготовлення квітів крокусів з паперу.

Дирекція і школярі вдячні еко-освітяням  НПП «Північне Поділля» за цікавий, змістовний та повчальний екологічний урок.