Дні М.Грушевського в нашій школі

05.10.2016 14:47

У кожного роду є свої історичні постаті ,  першої величини яких не в змозі прикрити  пил віків. До таких велетнів української культури політичної думки останніх двох століть безперечно належали  Т.Шевченко , і. Франко , М.Грушевський.

«Батько Грушевський « став одним із провідних діячів українського національного відродження в новітній історії України.

Для  відзначення 150-річчя від  дня народження  М.С.Грушевського і для вшанування традицій боротьби за незалежність , суверенітету  і  територіальну цілісність України  в  школі пройшли  Дні Михайла Грушевського. Під керівництвом вчителя  історії  Михалейко  С.М.  був організований усний журнал на тему «Українська ідея» М. Грушевського : історія і сучасність , в  11 класі  відбулася відкрита виховна година «Великий українець. Життя та діяльність М.Грушевського». Учні  8-9 класів  провели фестиваль презентацій про борця за незалежність .

Слова М.Грушевського «Мусимо йти , бо спинити походу не можна. Мусимо жертвувати всім , щоб урятувати найдорожче в цей момент: самостійність і не залежність  нашого народу», - є актуальними й сьогодні, вони формують почуття патріотизму , національну свідомість і любов до своєї Батьківщини.