Безпека на дорозі

29.10.2017 22:29

З метою пошуку  шляхів вирішення проблем щодо виникнення дорожньо-траспортних пригод , у школі проводиться інформаційна кампанія серед учнів , під час якої учителі вказують причини виникнення і наслідки недотримання Правил дорожнього руху, що спричиняють летальні  випадки на дорогах.

Так у період з 3 жовтня 2017року до 26 жовтня 2017 року було проведено низку заходів класними керівниками, вчителями – предметниками, соціальним педагогом, педагогом-організатором, що сприяли обізнаності дітей про безпеку на дорогах. Ознайомили з Правилами дорожнього руху як пішоходів, велосипедистів, пасажирів. Під час різних заходів учнів було ознайомлено із дорожними знаками, розміткою .Розглядалися різні дорожні ситуації, які потім обговорювалися та коментувалися. Дітьми виконувались різні завдання , які допомагали краще зрозуміти і засвоїти Правила дорожнього руху.