Безлека дорожнього руху

08.12.2017 17:30

28 листопада у Чевоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів учні 2 і 4 класів переглянули серію п’ятихвилинних мультфільмів « Уроки тітоньки Сови», які підготувала  вчитель  Харків О.В. Діти уважно слухали повчання Сови та спостерігали за поведінкою героїв.

Після перегляду ,вчителі Харків О.В. та Гриненко Г.Б. обговорили з дітьми ситуації в які потрапляли коти Яша і Кеся , що не дотримувались  «Правил дорожнього руху», а також про небезпеки , які можуть чатувати на дітей у дворах,транспорті.

Учні ще раз пригадали дорожні знаки , розмітки на дорогах та правила переходу вулиць. На прикладі законослухняної кішечки Сіми, діти переконалися в тому ,що  для збереження свого життя і здоров’я, треба бути дуже уважними на дорозі і дотримуватись « Правил дорожнього руху», адже дорога необачності не пробачає.