Андріївські вечорниці

19.12.2016 16:45
Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Київської  Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був  покровителем жителів України. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці .
Цієї традиції дотримуються й учні Червоненської школи. Цього  року, 12 грудня, дев’ятикласники  під керівництвом класного керівника Карплюк О.Я. провели  Андріївські вечорниці.
Упродовж свята звучали народні пісні, гуморески;  виконувались українські танці; проводились ворожіння. Присутні  були в захопленні від чудового дійства, яке підготували учні 9 класу.
Закінчилися вечорниці, як і годиться, частуванням українськими варениками та пампухами.