1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

01.12.2017 20:57

З метою ознайомлення і поглиблення знань про СНІД та ВІЛ-інфекцію, пропагування здорового способу життя,виховання почуття відповідальності за свої дії, уміння самооцінювати їх, толерантно ставитись до інфікованих, 1 грудня у Червоненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з лікарем місцевої амбулаторії  Вальчишин  Тетяною Ігорівною. Медик детально розповів присутнім про страшну хворобу СНІД та небезпечну ВІЛ-інфекцію, про способи передачі ВІЛ\СНІДу.  Учні мали змогу ставити запитання , а фахівець у доступній  формі відповідав. А ще  дітей закликано «боротися з вірусом , а не з людиною».

У 7-9 класах психологом школи  Трембач О.  разом з класними керівниками  проведено години спілкуванн «СНІД – загроза людства».

Також у школі  учасниками  учнівського самоврядування  було проведено акцію  «Стрічка-символ».Діти чіпляли старшим учням та учителям символічні стрічки, які означають, що ми проти СНІДу!