Сторітеллінг – технологія подання інформації у вигляді цікавої захоплюючої історії

Вчитель Харків О.В. провела майстер-клас «Впровадження сторітеллінгу в освітній процес» з вчителями початкових класів.

Конспект відкритого уроку географії у 6 класі. Тема.Вулканізм і вулкани. Гарячі джерела і гейзери. Вчитель Цуп Н.С.

Конспект уроку з української літератури (8 клас). Тема. Володимир Сосюра. «Любіть Україну». Вчитель Карплюк О.Я.

Людина починається з добра. «Подорож у світ казок та оповідань Василя Олександровича Сухомлинського» (урок позакласного читання), 3 клас. Вчитель Харків О. В.

Конспект уроку з української мови, розроблений на засадах текстоцентричних технологій  та розвитку критичного мислення (2 клас). Вчитель Харків О. В.

Конспект уроку з української мови у 2 класі.docx (44867) + Презентація2.ppt (1905152)

Конспект інтегрованого уроку «У світі загадок» (природознавство,українська мова, літературне читання), 2 клас. Вчитель Вов'янка Л. Я.

Конспект інтегрованого уроку.docx (586984)

Опале листя:користь чи шкода? (міні-проект з природознавства.5 клас) Вчитель географії Цуп Н.С.

Масштаб.Види масштабу (інтегрований урок з географії та математики у 6 класі).Вчитель географії Цуп Н.С.

Природознавство(5 клас).Міні-проект "Бактерії шкідливі та корисні".Вчитель географії Цуп Н.С.

Північна Америка. КВК (урок узагальнення і систематизації знань у 7 класі). Вчитель географії Цуп Н.С.

docs.google.com/presentation/d/18QN0pnLTnk86qgwcXxas4WdB_6Bleu1cKZSUEJjSr0I/edit#slide=id.p13

УРОКИ З НАСКРІЗНИМИ ЛІНІЯМИ

Леся Українка.docx (2,1 MB) Вчитель Хахула О.Т.

ІКТ на уроках

української мови та літератури в 5-9 класах

(конспекти уроків + диск)

-        2014   -

Хахула О. Т.   Уроки української мови та літератури з використанням ІКТ – 2014  р. – 110с.

Рекомендовано рішенням ради методичного кабінету       відділу освіти Золочівської райдержадміністрації

(Протокол №____ від _____2014   року)

Відповідальний за випуск: Хахула О. Т. – учитель  української мови та літератури Червоненької ЗОШ І-ІІІ ступенів

У посібнику вміщено 7 конспектів уроків української мови та літератури з використанням ІКТ, а також диск із додатками

Зміст методичного доробка шукайте у моєму блозі "Філологічна скарбничка"

або на сайті Відділу освіти Золочівської райдержадміністрації (сторінка"На допомогу вчителю")  https://osvita.at.ua/index/ukrajinska_mova_ta_literatura/0-34

Творчі завдання, вправи та ігри на уроках української мови

-2012-

Хахула О. Т. Творчі завдання, вправи та ігри на уроках

української мови в 5 – 9 класах. – 2012р. – 51 с.

Рецензенти: Паздзірська М. М., методист відділу освіти     Золочівської райдержадміністрації;

Хала О. Ф., учитель української мови і  літератури Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4,

старший учитель, керівник районного   методичного об'єднання

Рекомендовано рішенням ради методичного кабінету відділу освіти Золочівської райдержадміністрації

(Протокол №____ від _____2012 року)

Відповідальний за випуск: Хахула О. Т. – учитель  української мови і літератури Червоненької ЗОШ І-ІІІ ступенів

У посібнику вміщено різноманітні завдання, вправи, ігри та прийоми, спрямовані на розвиток творчих здібностей учнів.

Цей матеріал дає  змогу зробити так, щоб дитина з  об′єкта виховання і навчання стала рівноправним учасником навчального процесу; прямувала до вдосконалення, розвиваючи інтелектуальні та творчі здібності;  набувала навичок досліджувати, робити висновки, - таким чином, самоутверджувалася. А це є важливим фактором, який стимулює потяг до навчання.

Зміст

1.Завдання дослід­ницького характеру із теми «Словосполучення і речен­ня. Текст» (5 - 8  класи)

2. Розвивальні ігри  та творчі завдання із теми « Однорідні члени речення, вставні слова» (5 - 8 класи)

3. Інтелекту­альні ігри  та творчі завдання із теми «Лексикологія. Фразеологія» (5 - 7 класи)

4. Завдання та ігри дослід­ницького й пошукового характеру із теми  «Фонетика. Орфографія. Орфоепія»(5  - 7класи)

5. Інтелекту­альні ігри  та творчі завдання із теми «Частини мови» (6 – 7класи)

6. Завдання творчого характеру із теми «Словотвір»(6клас)

7. Вправи пошукового характеру із теми «Складне речення»

8. Лінгвістичні паузи

9. Сенкан

10. Прийом «Оживлення зображення» (вхід у малюнок); домашні завдання творчого характеру

Хахула О. Т. Українська мова. Правопис. Вправи з ключами

для учнів 10-11 класів. – 2012р. –  с.23.

Рецензенти:   Паздзірська М. М., методист відділу освіти Золочівської райдержадміністрації; Хала О. Ф., учитель української мови і

літератури Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4,  старший учитель, керівник районного    методичного об'єднання

(Протокол №_____від _____2012 року)

Відповідальний за випуск: Хахула О. Т. – учитель української мови і літератури Червоненької ЗОШ І-ІІІ ступенів

У посібнику вміщено різноманітні вправи, спрямовані на  розвиток творчих здібностей та збагачення інтелектуального потенціалу  учнів 10-11 класів, на основі  здійснення міжпредметних  зв′язків (українська мова- література).

Зміст

Вживання апострофа

Вживання м'якого знака

Подвоєння букв